Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Jaromír Soukup z dovolené uklidnil fanoušky! V srpnu zase...

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup z dovolené uklidnil fanoušky! V srpnu zase...

Andrea Malá

8. července 2024 10:03

Jaromír Soukup Video

Léto je časem dovolených a repríz v televizních programech. Jaromír Soukup ví o obojím své, proto v úvodu prázdnin zmizel z obrazovky a vyrazil do Španělska. Fanouškům odtamtud ale poslal všeříkající vzkaz. 

Soukup má za sebou hektický půlrok, po kterém si odpočinek rozhodně zaslouží. Už před několika dny se pochlubil dvěma snímky z dovolené ve Španělsku. "Konečně. Pár dní volna a zastavení a odpočinku," napsal k fotografiím na sociální síti. 

Nyní ukázal další snímky. Na tom úplně prvním je jen v plavkách, což jistě ocení jeho obdivovatelky. Na dalším se ukázal se svým synem. "Docela dost z vás mi píše, co se mnou je. Přesně tohle se mnou je. Pár týdnů mě česká politika ani showbiz nezajímá, fakt ne," uvedl lidi do kontextu.

Fanoušky nicméně ujistil, že se na jeho projekty mohou těšit i nadále. "V srpnu se do obojího zase pustíme," vzkázal podnikatel. 

Otázkou však zůstává, zdali to bude na TV Barrandov, protože v její vlastnické struktuře nastaly velké změny. Soukup už dokonce přišel o jeden ze "svých" pořadů, který místo něj začaly moderovat Eva Decastelo a Alice Bendová. 

Nejnovější zprávy