Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Jaromír Soukup zpochybnil postup policie a od lidí to pěkně schytal!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup zpochybnil postup policie a od lidí to pěkně schytal!

Andrea Malá

22. prosince 2023 21:40

Jaromír Soukup

Novináři dnes pokládali policistům nepříjemné otázky ohledně čtvrtečního zásahu u tragické střelby na Filozofické fakultě UK. Postup strážců zákona následně na sociální síti zpochybnil i Jaromír Soukup. A od mnoha lidí to pořádně schytal. 

Soukup se vyjádřil dnes po poledni, konkrétně krátce poté, co skončila tisková konference pražské policie k případu. "Koukám, jak se všichni chválí a obdivují za výbornou práci," napsal na síti X. Jmenovitě myslel nejen policisty, ale například i ministra vnitra Víta Rakušana (STAN).

Pak se mediální magnát pustil do zpochybňování policejního postupu. "Mně by zajímalo, kdo rozhodl o evakuaci budovy v Celetné a přeopatrně vypustil hlavní budovu. Taky, co dělala policie mezi 12. až 15. hodinou včera," pokračoval ve zjevné kritice. 

Od lidí to za své názory pěkně schytal, podle některých promarnil příležitost mlčet. "Pořád jsem si říkal, proč byla ta TV Barrandov takovej kanál, a už chápu. Vy jste kr***n non plus ultra," napsal Soukupovi jeden z diskutujících. 

Čtvrteční střelbu na Filozofické fakultě UK podle posledních informací nepřežilo čtrnáct lidí. Po smrti je také pachatel, který si podle pražských policistů vzal život. 

Nejnovější zprávy