Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Jasmina vrtá do Rytmusovy ex! Tohle řekla o plastikách Dary Rolins

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jasmina vrtá do Rytmusovy ex! Tohle řekla o plastikách Dary Rolins

Andrea Malá

16. února 2024 10:53

Jasmina Alagič s partnerem Rytmusem Video

Dara Rolins nedokázala utajit estetické zákroky, z nichž se tak stalo největší téma posledních dní v československém šoubyznyse. Potřebu vyjádřit se k němu mají i jiné známé tváře. Například Jasmina Alagič.

Byla to slovenská média, která jako první upozornila na středeční video Michele Pascaliho, na němž chirurg komentuje chystané úpravy, konkrétně facelifting, lifting krku a operaci víček. Kdo záběry viděl, ten poznal slovenskou zpěvačku. 

Poznala ji i Jasmina Alagič, jejíž manžel, rapper Rytmus, dříve tvořil s popovou hvězdou pár. Proto asi jen málokdo čekal, že se k celé kauze vyjádří. Nicméně se to stalo... 

"Teď budu velmi otevřená, ani mně neuniklo video Dary Rolins, u kterého se lidé pomyslně chytají za hlavu a ptají se, jak může takhle vypadat," spustila podle Nového Času.

"Že jste ji nepoznali? Haló... Prosím každou vrstevnici, aby se ráno podívala do zrcadla... co vrstevnici... i baby v mém věku! Mně kdyby uniklo takové video, tak si cvrknu do gatí, protože by to byla úplná katastrofa," poznamenala moderátorka. 

Nejnovější zprávy