Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

"Je to změna." Lucie Vondráčková promluvila o nevděčné roli v Ulici!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

"Je to změna." Lucie Vondráčková promluvila o nevděčné roli v Ulici!

Andrea Malá

26. ledna 2024 18:02

Lucie Vondráčková Video

Lucie Vondráčková kývla na lukrativní nabídku naskočit do nekonečného televizního seriálu Ulice, objevuje se v něm už od loňska. Mnozí diváci by přitom uvítali, kdyby z obrazovek zase zmizela. Postava, kterou jí napsali scénáristé, se jim totiž vůbec nelíbí. Vondráčková nenechala výtky ze strany veřejnosti bez reakce. 

Vondráčková hraje v Ulici postavu Soni, která evidentně mnoha lidem nesedla. A problematické je, že někteří diváci mají rozlišit realitu od seriálové fikce. "Do divadla už na vás nepůjdu. Netušila jsem, jaká jste," vzkázala například Vondráčkové jedna z dosavadních fanynek.

Sama herečka vnímá, jaké jsou reakce diváků. "Myslím, že momentálně je nejspíše nejnenáviděnější osobou celého seriálu," sdělila o své postavě serveru expres.cz. Dalšími slovy ale naznačila, že si to vlastně užívá.

"Je to trošku změna po všech těch pohádkových postavách, které jsem měla možnost hrát, ale herecky naprostá delikatesa," svěřila se nositelka slavného příjmení. Podotkla však, že lidé Soňu prokoukli, protože jsou pozorní. 

Vondráčková vyjádřila názor, že osoby s takovým charakterem se najdou v každém pracovním kolektivu. "Musí být peklo s někým takovým pracovat," dodala. 

Nejnovější zprávy