Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Hrdá Andrea Verešová slaví medaili z dětské olympiády! Dcera Vanessa zabodovala

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Hrdá Andrea Verešová slaví medaili z dětské olympiády! Dcera Vanessa zabodovala

Andrea Malá

26. ledna 2024 9:56

Andrea Verešová Video

Obrovskou hrdost prožívá známá slovenská modelka Andrea Verešová. Její dcera Vanessa aktuálně reprezentuje Česko na olympijských hrách mládeže v Jižní Koreji a už má jistou jednu medaili. Jak na to reagovala pyšná maminka? 

Volopichová zabodovala mezi svými vrstevnicemi v disciplíně slopestyle, ve které se jezdí na krásu. Šestnáctileté dceři známé modelky se nejvíce podařila druhá ze tří finálových jízd. Sudí ji ohodnotili rovnými 87 body.

Vanessa byla po dvou kolech druhá a mohla stále pomýšlet i na nejvyšší stupínek. Nakonec ale byla ještě jednou soupeřkou předstižena, konkrétně šlo o Novozélanďanku Lucii Georgaliovou. Zvítězila patnáctiletá rakouská snowboardistka Hanna Karrerová.

Blahopřání k úspěchu samozřejmě dorazilo i od Verešové. "Gratuluji všem mladým sportovcům. Světová olympiáda je úžasná zkušenost a příležitost reprezentovat svou zem," napsala ve stories na instagramu k videu z medailového ceremoniálu. 

Volopichová může přidat ještě další cenný kov, protože ji čeká start ve skokanské disciplíně Big Air. V té už zdatně konkuruje i dospělým, na seniorském MS loni dosáhla na deváté místo. 

Nejnovější zprávy