Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Jeho ex měla pravdu! Věděla, že Matthew Perry (†54) nezemřel náhodou, děsivá slova se potvrdila!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jeho ex měla pravdu! Věděla, že Matthew Perry (†54) nezemřel náhodou, děsivá slova se potvrdila!

Lenka Kučerová

16. prosince 2023 9:58

Matthew Perry Video

Jak už server EXTRASIMO.cz informoval, herec Matthew Perry užíval ketaminovou infuzní terapii k léčbě deprese a úzkosti týden a půl před svou smrtí. Perry tak podle pitvy zemřel na "akutní účinky ketaminu"; léku, který se používá k léčbě deprese a používá se také jako rekreační droga.

Toxikologická zpráva kanceláře soudního lékaře okresu Los Angeles uvádí, že Matthew Perry užíval ketaminovou infuzní terapii k léčbě deprese a úzkosti týden a půl před svou smrtí. Nicméně ketamin v jeho systému v době úmrtí "nemohl pocházet z této infuzní terapie, protože poločas ketaminu je 3 až 4 hodiny nebo méně." Na zprávu upozornil TMZ.

Soudní lékař konstatoval, že ketamin v krevním systému Matthewa Perryho vyvolal jak nadměrnou stimulaci kardiovaskulárního systému, tak selhání dýchacích funkcí. Soudní lékař (M.E.) neshledal žádné stopy alkoholu, metamfetaminu, kokainu, heroinu, PCP nebo fentanylu v Perryho systému.

Potvrdila se tak děsivá slova Kayti Edwards. Jeho bývalá partnerka naznačila možné znovuobnovení Perryho problémů se závislostí. I přes ukončení vztahu zůstali v blízkém kontaktu, a později pracovala dokonce jako jeho asistentka.

Edwards komentovala jeho poslední příspěvek na Instagramu, ve kterém se označil jako "Mattman." Podle ní to bylo indikátorem, že začal znovu užívat léky. Tvrdí, že ho viděla v dobách, kdy byl pod vlivem drog a alkoholu, a když mu řekla, aby brzdil, odpověděl, že je Mattman.

"Znala jsem Matthewa a vím, že se jen tak neutopil. Myslím si, že týden před smrtí mohl brát nějaké léky. Prý tam kromě léků na předpis žádné jiné nebyly, což mě však nepřekvapuje," uvedla. "Nikdy nenechával takové věci jen tak pohozené. Byl paranoidní a skrýval je tak, aby o tom nebyly žádné důkazy a pak když chtěl, tak si šel po další," dodala pro The Sun.

Podle zjištění soudního lékaře (M.E.) Matthew Perry pravidelně podstupoval ketaminovou infuzní terapii každý druhý den. Nicméně šest měsíců před svou smrtí nový lékař posoudil, že se Perrymu daří natolik dobře, že není nutné provádět léčbu s takovou frekvencí. Zpráva bohužel neobsahuje informace o tom, jak často Perry přijímal infuzní terapii ketaminem v měsících před svým úmrtím.

Nejnovější zprávy