Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Jennifer Lopez bojuje o záchranu manželství s Benem Affleckem!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jennifer Lopez bojuje o záchranu manželství s Benem Affleckem!

Lenka Kučerová

25. května 2024 21:28

JLo s Benem Affleckem Video

Jennifer Lopez je odhodlaná udělat vše pro záchranu svého manželství s Benem Affleckem. V posledních dnech se hodně mluví o krizi mezi touto slavnou dvojicí, ale podle zdrojů z jejich okolí zpěvačka není připravena se vzdát.

V současnosti není ve světovém showbyznysu pár, který by byl více v centru pozornosti než Lopez a Affleck. Spekulace o jejich vážných problémech jsou na denním pořádku a mnozí předpovídají, že jejich vztah směřuje k rozvodu.

Lopez však chce za každou cenu tomuto scénáři zabránit. Zdroj blízký páru uvedl, že zpěvačka vyvíjí veškeré úsilí, aby jejich manželství opět fungovalo. Tento zdroj také popsal rozdíly v jejich přístupu k problémům.

"Když má Ben nějaký problém, okamžitě to na něm poznáte. Chce o tom mluvit a vyřešit to, což může být vyčerpávající. To ale není svět, ve kterém žije Jennifer," řekl zdroj pro The Sun. 

"Pro ni je důležité jen vítězství a je odhodlaná dosáhnout pohádkového konce jejich manželství za každou cenu. Rozdíl mezi nimi je ten, že ona dokáže hrát šťastnou, když je to potřeba, ale on ne," dodal zdroj.

Nejnovější zprávy