Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Jennifer Lopez se pochlubila gigantickým vánočním stromem

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jennifer Lopez se pochlubila gigantickým vánočním stromem

Nikola Horáková

15. prosince 2023 21:53

Jennifer Lopez Video

Zpěvačka Jennifer Lopez (54) žije s rodinou v Los Angeles, odkud se fanouškům pochlubila na sociálních sítích vánočním honosně zdobeným stromkem. 

Na Instagramu se zpěvačka a herečka pochlubila sérií fotografií vánočního stromku, před nímž radostně pózovala. Stromek je ozdobený ojíněnými šiškami, teple tónovanými světelnými řetězy a několika zlatými dekoracemi.

Lopezová, která bere vánoční výzdobu vážně, zachovala barevnou harmonii i pod stromečkem, pod kterým se nacházejí dárky zabaleny do zlatého papíru a ozdobeny šiškami.

Stejně jako dárky, které doplnily dokonale sladěný dekor smrku, tak i zpěvačka svůj vánoční outfit ladila do teplého kovového odstínu, až po boty. 

V komentářích obdržela mnoho obdivuhodných zpráv od svých fanoušků, ale i celebrit. Pozadu nezůstala třeba Paris Hilton, která napsala: „Ohromující." 

Lopez s manželem Benem Affleckem spolu žijí v domě za 61 milionů dolarů, který zakoupili po dlouhém hledání letos na jaře, jak uvádí magazín People.

Tato rozlehlá nemovitost disponuje 12 ložnicemi a 24 koupelnami, včetně venkovního sportovního areálu s vybavením pro basketball a pickleball. 

Nejnovější zprávy