Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Jiří Bartoška řekl, jak na tom je! Fanoušky potěšilo, že se jim ukázal

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jiří Bartoška řekl, jak na tom je! Fanoušky potěšilo, že se jim ukázal

Andrea Malá

24. dubna 2024 13:09

Jiří Bartoška

Jiří Bartoška v úterý nechyběl na tiskové konferenci k chystanému ročníku karlovarského filmového festivalu. Fanoušky to potěšilo, protože o několik dní dříve přišla informace, že kvůli jeho zdravotním potížím se odložil začátek natáčení pokračování Teorie tygra. Bartoška nyní prozradil, jak na tom je. 

Bartoška na letošním ročníku festivalu předá Ivanu Trojanovi cenu za přínos české kinematografii. Lidi ale mnohem více zajímalo, jak na tom zdravotně je. "Jsem nemocný člověk, takže se mi daří v rámci možností. Ale jinak se mám dobře," řekl on sám deníku Blesk. 

O odkladu zmiňovaného natáčení informoval v pátek režisér Radek Bajgar. "Dnes ráno jsme měli začít točit. A už podruhé start odložili. Jsou podstatnější věci, než je film. Kéž bychom na podzim byli všichni zdraví," uvedl na facebooku.

Filmař posléze ozřejmil, že důvodem odkladu jsou zdravotní potíže Jiřího Bartošky. Další lidé pracující na filmu dokonce naznačili, že herec musel do nemocnice. 

Jiří Bartoška už v minulosti svedl úspěšný boj s rakovinou mízních uzlin. Všichni doufají, že chorobu zdolá i tentokrát. Lidé se o návratu zákeřné nemoci dozvěděli na konci loňského listopadu. Známý herec podle dostupných informací nepodstoupil žádný zákrok, léčit se má v pražské Fakultní nemocnici Motol.

Nejnovější zprávy