Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Už jsem zase Žilková! Populární herečka oznámila velkou změnu

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Už jsem zase Žilková! Populární herečka oznámila velkou změnu

Andrea Malá

23. dubna 2024 17:32

Veronika Žilková

Veronika Žilková už je zase i oficiálně Veronikou Žilkovou. Fanouškům to oznámila dnes prostřednictvím sociálních sítí. K rozvodu přitom došlo už skoro před rokem. Proč to tak trvalo?

"Chvilku to trvalo, ale od dnešního dne jsem stoprocentně Veronika Žilková," uvedla herečka v úterý na svém instagramovém profilu, kde zveřejnila fotku s doklady. "Na svatého Vojtěcha,
dívčí jméno? Potěcha!" dodala. 

Žilková nosila dlouhá léta příjmení hereckého kolegy Martina Stropnického. Hvězdný pár byl definitivně rozveden loni v červnu. Dvojice má dceru Kordulu, která na podzim dosáhla plnoletosti.

"Měli jsme připravenou dohodu, kterou jsem iniciovala já. Zaprvé nemám peníze na právnické zastupování, zadruhé mě to celé traumatizuje. Kordulka navíc brzy oslaví osmnácté narozeniny, a pokud bych soud neukončila a neustoupila návrhům, mohla by tu stát proti svému otci," řekla herečka loni v době rozvodu. 

K podpisu dohody došlo na kamenném podstavci plotu, který stojí u vchodu do Justičního areálu v Praze Na Míčankách. "Pro pana Stropnického je výhodná, pro mě a Kordulku ne. Ale to nevadí," konstatovala tehdy Žilková. 

Nejnovější zprávy