Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Jiří Krampol je v nemocnici! V těle měl litry vody

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jiří Krampol je v nemocnici! V těle měl litry vody

Andrea Malá

1. dubna 2024 8:46

Jiří Krampol

V pátek uplynul týden od začátku další hospitalizace Jiřího Krampola, který má zdravotní potíže už prakticky nepřetržitě. Na lůžko ho přivedl kolaps po požití léku. To přitom nevěstí nic dobrého, upozorňují odborníci. 

"Museli ze mě zase vypumpovat vodu," přiznal Krampol podle deníku Aha!, který připomněl, že podobná situace se odehrála už v roce 2019. Tehdy se mu kvůli špatné činnosti ledvin nahromadilo v těle asi devět litrů tekutiny. 

Zmíněný list zároveň ocitoval lékařku, která upozornila, že u seniora s více zdravotními obtížemi může mít intoxikace léky závažný průběh. Není prý vyloučeno selhávání či vážné poškození ledvin. 

Slavný pacient prozradil, že se mu udělalo zle poté, co si vzal prášek, konkrétně xanax. Podle svých slov upadl do bezvědomí a zdravotníkům vděčí za záchranu života. "Dostali mě naštěstí z toho, zřejmě bych se bez pomoci lékařů už nikdy neprobudil," nechal se slyšet. 

"Vzal jsem si z rozrušení jeden xanax a půl, abych se uklidnil, a potom nic nevím. Probudil jsem se až na ARO," řekl deníku Blesk. Sám se domnívá, že ke kolapsu došlo proto, že je oslabený po předchozím zápalu plic. "Nechápu jinak, že tohle mohl způsobit jeden prášek," dodal a vyjádřil přání, že lékaři snad ležáka zase postaví na nohy. 

Nejnovější zprávy