Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Jiří Krampol už není v nemocnici, ale... Předepsaný režim od doktorů!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jiří Krampol už není v nemocnici, ale... Předepsaný režim od doktorů!

Andrea Malá

7. února 2024 9:15

Jiří Krampol

V podstatě od Vánoc byl Jiří Krampol v nemocnici, přičemž nebylo vůbec jasné, kdy dají lékaři svolení k jeho propuštění. Nyní už víme, že populárního herce a baviče nechali jít. A jak se dalo čekat, on se již ukázal ve společnosti. 

Podle dostupných informací dorazil popřát spisovatelce Aleně Hájkové ke kulatým šedesátým narozeninám. Krampol dával najevo, že je aktuálně vzorným pacientem. "Dodržuju režim, který mi v nemocnici předepsali. Jen pogratuluju a mizím," řekl podle Blesku.

Deník napsal, že zlobivé koleno mu momentálně slouží, ačkoliv do společnosti přišel o berlích. Lékaři nicméně na oblíbeného baviče apelovali, aby nepodceňoval ani riziko respiračních onemocnění. 

Krampol se v souvislosti s nedávnou hospitalizací pořádně naštval, protože se rozšířily spekulace, že už se z nemocnice nevrátí domů a půjde například do domova důchodců. Sám deklaroval, že se hodlá vrátit zpět do svého bytu.

Avizoval také, že svůj pracovní program přizpůsobí věku a zdravotnímu stavu. Konkrétně podotkl, že už nebude jezdit na delší zájezdy. Přesto má mít sjednaných několik projektů. 

Nejnovější zprávy