Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Jiřina Bohdalová překvapuje: Hlásí návrat do divadla! Má to ale háček

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jiřina Bohdalová překvapuje: Hlásí návrat do divadla! Má to ale háček

Andrea Malá

11. ledna 2024 16:23

Jan Hrušínský a Jiřina Bohdalová Video

Legendární Jiřina Bohdalová letos oslaví 93. narozeniny, takže by mohla mít svatý klid, kdyby chtěla. Slavná herečka je místo toho nadále k nezastavení. Co si přichystala pro letošní kalendářní rok? 

Bohdalová loni učinila zásadní rozhodnutí, po kterém jí zůstala práce pro film a televizi. Divadelní kariéru po předchozích zdravotních problémech ukončila, přesto se má výhledově objevit na jevišti. Nebude však nutné, aby po něm běhala a dopředu studovala text.

Bude totiž respondentkou v rámci zájezdové talk show. S pořadem by měla zavítat například do Plzně, Českých Budějovic, Jičína nebo Chomutova, informoval deník Aha!.

Nové angažmá potvrdila i sama legenda české kinematografie, která nezapomněla zdůraznit, že nepůjde o nic moc náročného. "Je to několik termínů během zimy a jara. Není to žádný velký pracovní zápřah," poznamenala. 

Obyvatelé zmíněných měst budou moci vidět Bohdalku naživo, jiným bude muset stačit televize. ČT by měla v následujících týdnech či měsících uvést drama Svatá, které Jiřina natočila s režisérem Jiřím Strachem. 

Nejnovější zprávy