Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Jožo Ráž: PRVNÍ SLOVA o nehodě, kterou řeší celé Slovensko!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jožo Ráž: PRVNÍ SLOVA o nehodě, kterou řeší celé Slovensko!

Andrea Malá

15. června 2024 10:13

 Jožo Ráž

Celé Slovensko v posledních dnech čekalo na vyjádření Jožo Ráže v souvislosti s dopravní nehodou, které byl účastníkem. A co je horší, ujel od ní, aniž by se ujistil, že se cyklistovi nic nestalo. Nyní se k celému incidentu poprvé vyjádřil. 

Na incident jako první upozornil bývalý poslanecký asistent Jakub Tomiš. Podle jeho slov se přímo před ním srazilo auto s cyklistou. "Po tomto nepříjemném nárazu spadl cyklista na zem jen kousek před mé auto. Řidič auta musel ten náraz cítit, ale nezastavil a pokračoval v jízdě," napsal s tím, že cyklista se zvedl a došel na chodník. 

Asistent se nicméně rozhodl doběhnout auto, kde byl za volantem Jožo Ráž. Toho se zeptal, proč po srážce nezastavil. "Odpověděl mi, že ve zpětném zrcátku viděl, že se postavil, tak nezastavoval. Od člověka, který v minulosti prožil vážnou nehodu, bych očekával ohleduplnější chování na silnicích," dodal. 

Frontman Elánu poprvé o nehodě promluvil až nyní. "Bylo to tak, že já jel po silnici, napravo jede vedle mě cyklista, a když je zelená, on náhle odbočí a drbne to do mě," popsal zpěvák pro tvnoviny.sk. "Kdybych to řešil, tak to všichni budou rozmazávat, i tak to rozmazávají. Já jsem v tom nevinně," pokračoval. 

Podle Ráže bylo zřejmě, že cyklistovi nic není, proto z místa odjel. "Neměl jsem důvod zastavit, protože mě všichni rádi fotí, všichni chtějí se mnou něco mít, chtějí podpis. Nerad se takhle ukazuji. Co mám dělat," dodal. 

Nejnovější zprávy