Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Jsem na sebe zvědavá! Slováčková si dala spoustu předsevzetí do nového roku

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jsem na sebe zvědavá! Slováčková si dala spoustu předsevzetí do nového roku

Andrea Malá

4. ledna 2024 9:28

Anna Slováčková předtím, než se rozloučila s vlasy. Video

Zejména druhá polovina loňského roku byla pro Aničku Slováčkovou obzvlášť náročná, protože si opět vyslechla hrozivou diagnózu. V hlavě každopádně nemá jen boj se zákeřnou rakovinou. Jaká předsevzetí si dala do nového roku? 

Slováčková prozradila všech deset předsevzetí fanouškům na sociální síti. Rovnou ale naznačila, že se nemusí podařit všechna dodržet. "Jsem zvědavá, do kdy mi to nadšení vydrží," svěřila se hned na úvod. 

Dvě předsevzetí se například týkají knih. "Přečíst každý měsíc aspoň jednu knížku. Dopsat konečně svojí knížku," vyjmenovala úkoly na instagramu. Věnovat se chce i sama sobě. "Posilovat tělo a pravidelně se protahovat. Jezdit každý týden aspoň na pár hodin do přírody," vytyčila si herečka a zpěvačka. 

Chce také být co nejlepším páníčkem pro svého psa. Ráda by se rovněž naučila nové recepty z kuchařek, které už má doma. Za cíl si pak dala naspoření peněz na vysněnou dovolenou. 

"Tak jsem zvědavá, jak to všechno dopadne," dodala Slováčková, kterou zároveň zajímalo, jaká předsevzetí si dali její fanoušci. 

Nejnovější zprávy