Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Kanye West chce další SKANDÁL? Šokující spekulace o důvodu cesty do Ruska!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kanye West chce další SKANDÁL? Šokující spekulace o důvodu cesty do Ruska!

Andrea Malá

2. července 2024 14:44

Kanye West

Kanye West umí s kontroverzemi žít a momentálně si koleduje o další mezinárodní skandál. Už tak přišel v poslední době o některé sponzory. Nyní ale vyrazil do Ruska, přičemž se objevily šokující spekulace o důvodu jeho cesty. 

Ruská média v neděli s odvoláním na producentku Janu Rudkovskou informovala, že Kanye v sobotu přicestoval do Moskvy. Dokonce se objevily záběry s ním z jedné ze stanic moskevského metra. Stadion Lužniki přitom popřel, že by se chystalo vystoupení americké hvězdy. 

Podle některých ruských médií přicestoval slavný rapper na oslavu kulatých narozenin jednoho ruského designéra. Nový Čas nicméně upozornil na to, že se v Rusku objevily i nepotvrzené zvěsti, že se West chystá setkat s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. 

Kanye v minulosti vyjádřil obdiv ruskému vůdci. Kontroverze vzbudily také jeho antisemitské příspěvky na sociálních sítích, které vedly k tomu, že s ním ukončila spolupráci například oděvní firma Adidas. 

Obecně platí, že západní umělci po začátku války na Ukrajině před více než dvěma lety přestali vystupovat v Rusku, a to i s ohledem na rozsáhlé sankce a omezení pro cesty do Ruska. 

Nejnovější zprávy