Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Kanye West má finanční problémy!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kanye West má finanční problémy!

Lenka Kučerová

21. června 2024 19:07

Kanye West (Ye, neboYeezy)

Rapper Kanye West se kdysi pyšnil tím, že je nejbohatším Afroameričanem všech dob. V roce 2022 jeho majetek dosahoval miliard eur, ale kvůli skandálu tento status ztratil. Mnoho značek s ním ukončilo spolupráci a nyní čelí soudním sporům se svými zaměstnanci. Ale teď se zdá, že má finanční potíže.

Kanye West se často chlubil svým bohatstvím a žil tomu odpovídajícím životním stylem. V roce 2022 se však všechno změnilo. Po sérii antisemitských výroků s ním řada značek ukončila spolupráci, včetně Adidas, což pro něj znamenalo ztrátu 1,5 miliardy eur.

Po rozvázání spolupráce jeho majetek klesl na 400 milionů eur a rapper přišel o status miliardáře. Teď to vypadá, že má finanční problémy. Pár dní poté, co se objevily fotky jeho zchátralého sídla v Calabasasu, byl Kanye a jeho partnerka zachyceni cestovat způsobem, který by u nich málokdo očekával.

Na TikToku se objevilo video, kde jsou Kanye a Bianca Censori zachyceni v ekonomické třídě letadla. Seděli na předních sedadlech a nepůsobili, že by cestovali v byznys třídě. „Nečekal jsem, že uvidím Kanyeho, když vyjdu ze záchodu,“ napsal autor videa, které vzniklo během letu na mezinárodní letiště Narita v Japonsku.

I přes komerční let si dvojice udržela hvězdnou image. Bianca měla na sobě dlouhé světlé šaty, zatímco Kanye nosil světlé kalhoty a bílý župan s iniciály. Mnozí začali spekulovat, zda Kanye nemá finanční problémy. S partnerkou totiž žije ve skromnějším bytě se dvěma ložnicemi a navíc má spoustu výdajů na soudní procesy s bývalými zaměstnanci. 

Nejnovější zprávy