Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Kanye West si zadělal na velké problémy. Podle lékařů bude trpět!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kanye West si zadělal na velké problémy. Podle lékařů bude trpět!

Lenka Kučerová

25. ledna 2024 20:35

Kanye West (Ye, neboYeezy) Video

Americký raper Kanye West (46) před pár dny opět šokoval veřejnost. Tentokrát se mu to podařilo díky jeho novému chrupu, který ale podle odborníků způsobil, že hudebník není schopen žvýkat a brzy bude bojovat s bolestmi.

Během uplynulého týdne proběhla médii zpráva o novém vzhledu amerického hudebníka Westa, který sdílel na svém Instagramu fotky svých vylepšených zubů. West nyní nosí titanovou zubní protézu, která vyvolala výraznou reakci veřejnosti.

Odborníci však s tímto novým prvkem uměleckého projevu nesouhlasí. Daniel Rubinshtein, zubař, v rozhovoru pro Mirror sdělil svůj názor na tuto protézu. A není nijak povzbudivý.

Upozornil na možné problémy, kterým by West mohl čelit, a vysvětlil, že podle fotografií by mohl mít obtíže se žvýkáním potravy a mohl by dokonce čelit bakteriálním infekcím.

"Podle toho, co jsem viděl na fotkách, nebude schopen pořádně žvýkat jídlo. Protéza mu zároveň způsobí bakteriální infekce. Následně bude mít problém s dalšími bolestivými obtížemi, a nikomu bych takovou proceduru nedoporučoval," uvedl zubař.
 
 
 
 

Nejnovější zprávy