Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Kanye West to přehání? Tohle s ním snáší Bianca Censori!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kanye West to přehání? Tohle s ním snáší Bianca Censori!

Lenka Kučerová

23. června 2024 19:35

Kanye West (Ye, neboYeezy)

Kanye West není žádný svatoušek. Na krku má řadu problémů a ani ve vztazích to s ním není lehké. Své o tom ví jak exmanželka Kim Kardashian, tak i Bianca Censori.

Je známo, že Kanye West měl na svoji ex obrovský vliv, se ví. Vybíral jí například oblečení, které má nosit, a dokonce jí říkal, co se jí líbí. Podobný přístup ale nyní zachovává i ke své nové partnerce.

Bianca Censori se kvůli němu údajně vzdala studia na University od Melbourne, nocí to co jí hudebník vybere, a snaží se z ní vyrobit kopii své exmanželky. 

Toho si už začali všímat i její blízcí přátelé, kteří o ni mají strach. Prý je doslova nemožné se s ní aktuálně spojit. S nikým se nebaví, na rodinu a kamarády nemá vůbec čas. Rapper tak podle všeho doslova ovládá její život.

"Bianca je jako ve vězení. Její přátelé se snaží ji zachránit, ale nikdo se k ní nedostane, protože Kanye kolem ní postavil zeď," vyjádřil se blízký kamarád pro DailyMail. "Všichni si děláme velké obavy. Toto není ona... Normálně je upovídaná, výmluvná, akční, nikdy nezavře ústa," dodal. 

Další kamarád pro Page Six uvedl, že Kanye se snaží z Biancy udělal radikálnější verzi Kim. "Skoro jako Kim 2.0. Rozdíl je v tom, že když byla s Kanyem Kim, byl ve světě módy respektován. Nyní veškerý respekt ztratil," dodal. 

Kanye West začal svou kariéru jako producent a později se stal úspěšným rapperem a zpěvákem. Měl významný vliv na hip-hopovou hudbu a je považován za jednoho z nejinovativnějších producentů a textařů v odvětví. Nahrál několik kriticky uznávaných alb, včetně "The College Dropout," "Late Registration," "My Beautiful Dark Twisted Fantasy" a mnohých dalších.

Kromě hudby se Kanye West angažuje i v oblasti módy a designu. Vytvořil svou vlastní oděvní značku s názvem Yeezy, která získala velkou popularitu a úspěch. Jeho módní návrhy zahrnují obuv, oblečení a další produkty.

Nejnovější zprávy