Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Karel Gott by nás zabil! Hvězdy poprvé promluvily o přípravách koncertu

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Karel Gott by nás zabil! Hvězdy poprvé promluvily o přípravách koncertu

Andrea Malá

19. června 2024 15:33

Karel Gott s manželkou Ivanou. Video

Ivana Gottová připravuje další velký vzpomínkový koncert na počest zesnulého manžela. Jeho součástí bude řada hvězd, které už naznačují fanouškům, co mohou od představení čekat. 

Gottovi původně letos plánovali zpřístupnění rodinného domu na Bertramce fanouškům pod novým názvem Villa Gott. K tomu ale dojde až v příštím roce. Vdova Ivana místo toho oznámila, že významný rok Karlových nedožitých 85. narozenin a 5. výročí jeho odchodu si připomene na vzpomínkovém koncertě "Karel Gott - jeho písně žijí dál", který bude 5. listopadu hostit pražská O2 arena.

Gottová lidem slíbila, že se do největší české haly pokusí přenést i trochu atmosféry z Bertramky. "Bude mi ctí, když si Kájovy nádherné písně připomenete spolu s námi. Věřím, že budete z koncertu nadšeni a posunutí otevření Villy Gott mi odpustíte!" dodala. 

Jak bude samotná show vypadat, naznačil Libor Bouček, který se podílí na přípravách. "Nemělo by to být patetické, za to by nás Karel zabil. Každý z těch zpěváků má ke Karlovi nějaký vztah a teď dostanou možnost si vyzkoušet jeho písně ve svém podání," řekl moderátor pořadu ShowTime.

Jednou z hvězd koncertu bude Lucie Bílá, která na slavnějšího kolegu zavzpomínala. "Karel Gott byl rodinný příslušník nás všech. Tak jako nezapomenu na svou maminku, nezapomenu na něj," poznamenala.

Nejnovější zprávy