Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Karel III. se s jednou věcí nechce smířit! Jde o děti prince Harryho

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Karel III. se s jednou věcí nechce smířit! Jde o děti prince Harryho

Andrea Malá

16. června 2024 19:01

Král Karel III. Video

Karel III. má jako britský král stále co na práci, prioritu má navíc v současnosti boj s vážnou nemocí. Monarcha přesto nezapomíná ani na syna, který na zbytek rodiny poněkud zanevřel a přestěhoval se i s manželkou a dětmi do USA. Přichází čas usmíření mezi králem a princem Harrym? 

Je to možné! Podle Nového Času se totiž král nehodlá smířit s tím, že vidí vnoučata Archieho a Lilibet, jejichž rodiči jsou princ Harry a jeho žena Meghan, pouze přes videohovory. Víc než kdy předtím chce proto obnovit pošramocené vztahy. 

Karel III. dosud osobně viděl vnoučata jen několikrát, protože i jemu samotnému v posledních letech přibyly povinnosti, když po smrti své matky Alžběty II. zaujal místo na britském trůnu. 

Panovník se nyní snaží zapůsobit na Harryho a jeho manželku. Podle anonymních zdrojů poslal malé Lilibet dárek a pohled u příležitosti jejích třetích narozenin, které měla 4. června. 

"Král je absolutně odhodlaný být přítomen v životech všech svých vnoučat. Rodinu si cení nade všechno a ať už bude jeho vztah se synem jakýkoliv, nikdy by se nesmířil jen s tím, že by svoje vnoučata viděl jen přes videohovor," uvedl zdroj deníku Daily Mail. 

Nejnovější zprávy