Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Karlos Vémola si dodává sebevědomí: Jak může zachránit kariéru po kruté porážce?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Karlos Vémola si dodává sebevědomí: Jak může zachránit kariéru po kruté porážce?

Andrea Malá

2. ledna 2024 16:28

Karlos Vémola s manželkou Lelou Video

Karlos Vémola si nejlepší dárek mohl nadělit pár dní po Vánocích, jenže se stal pravý opak. Přestože byl v duelu se slovenským zápasníkem Samuelem "Pirátem" Krištofičem favoritem, soupeř ho knokautoval. Jak to ovlivní pokračování kariéry "Terminátora"? 

Souboj Karlose s Pirátem byl jedním z taháků turnaje Oktagon 51 v největší české hale, tedy pražské O2 areně. Duel byl zastaven po 108 sekundách. Soupeři v úvodu bojovali v postoji jako boxeři, když Krištofič nachytal Vémolu a uštědřil mu tvrdou ránu pravačkou, která Karlose - jak se říká - vypnula. Mezi zápasníky následně skočil rozhodčí a souboj ukončil.

Vémola v 38 letech nevěří, že mu taková krutá porážka může nějak pomoci. "Já už jsem nahoře byl, tahle prohra mě nikam neposune," poznamenal. "Možná je načase si uvědomit, že vzhledem k mému věku a zdravotnímu stavu, čas nezastavíš," konstatoval.

Pro Vémolu šlo o poslední zápas v O2 areně. Sám podotkl, že si rozlučku s halou představoval jinak. "Přes 30 let jsem v bojových sportech a určitě to nechci zakončit dvěma prohrami. Lidi si bohužel nepamatují to, co jste dokázali, ale jak jste skončili," uvědomuje si. 

Proto se Karlos hodlá maximálně připravit na odvetu s Attilou Véghem. "Rozhodně chci vyhrát. Jestli chci kariéru a reputaci nějak zachránit, tak v červnu musím zvítězit. Mám půl roku na to s tím něco udělat a zakončit kariéru s hlavou vztyčenou," vzkázal. 

Nejnovější zprávy