Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Kate Middleton skrývá velké tajemství: Málem došlo k sebevraždě!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kate Middleton skrývá velké tajemství: Málem došlo k sebevraždě!

Lenka Kučerová

31. prosince 2023 12:19

Catherine, princezna z Walesu (princezna Kate) Video

Vévodkyně Kate působí jako bezstarostná žena, ve skutečnosti se ale v životě musela potýkat s mnoha obtížemi. Manželka prince Williama například čelila depresím svého bratra, který se málem pokusil o sebevraždu.

Její angažovanost v řešení problémů se neomezuje jen na královskou rodinu, ale sahá i do její biologické rodiny, zejména k mladšímu bratrovi Jamesi Middletonovi.

James Middleton se potýkal s vážnými psychickými potížemi, které mu v některých chvílích bránily v běžných činnostech, jako je spánek, čtení nebo jídlo.

Ve velmi obtížných obdobích se dostal k myšlence na sebevraždu, ale nakonec ho zastavilo přemýšlení o své rodině a láska k ní, včetně jeho psů. Uvedl to server The Telegraph.

V této krizové situaci zasáhla vévodkyně Kate a začala svého bratra podporovat při terapiích. James absolvoval celý rok terapeutických setkání, během kterých byl úplně bezmocný.

Ocenil podporu svých sester Kate a Pippy, stejně jako svého otce a matky, kteří mu pomohli překonat těžké období tím, že s ním chodili na terapie.
 
 
 
 

Nejnovější zprávy