Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Kate nevyrazila dech jen veřejnosti. Co na to královská rodina?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kate nevyrazila dech jen veřejnosti. Co na to královská rodina?

Lenka Kučerová

25. ledna 2024 17:34

Catherine, princezna z Walesu (princezna Kate) Video

Brity minulý týden šokovaly zprávy o zdravotních problémech členů královské rodiny, které přišly jako blesk z čistého nebe. A zaskočeni údajně byli i někteří zástupci monarchie, když je zastihla informace o údajně plánované operaci princezny z Walesu Kate

Kate podstoupila operaci břicha, která byla označena za plánovanou, minulý týden. O jejích "plánech" ale nevěděl nikdo ze širšího okruhu rodinných blízkých, píše Nový Čas s odkazem na článek portálu Mirror. Všichni tak byli zaskočení.

Manželka následníka trůnu se naposledy objevila na veřejnosti o Vánocích během bohoslužby v Sandringhamu. Nyní už všichni chápou, proč s Williamem a dětmi strávila svátky v soukromí v domě v Anmer Hall v Norfolku. V rodinném kruhu oslavila i lednové 42. narozeniny, zatímco se připravovala na náročný operační zákrok. 

Šok pak jen zdvojnásobil král Karel III., který krátce po snaše oznámil, že ho čeká operace zvětšené prostaty. Podle královské expertky Tessy Dunlopové šlo o promyšlený krok Buckinghamského paláce.

"Načasování odklonilo pozornost od zásadní operace jeho snachy. Detail ohledně jeho prostaty dal veřejnosti možnost přemýšlet o něčem jiném," vysvětlila deníku Mirror. "Král si nejspíš řekl: 'Tady máte nějaké informace o mě, ale držte své zvědavé oči dál od mé snachy.' Takhle se chová moderní královská rodina," poznamenala Dunlopová. 

Nejnovější zprávy