Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Kate poprvé po operaci na očích! Jak to vypadá s jejím návratem k povinnostem?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kate poprvé po operaci na očích! Jak to vypadá s jejím návratem k povinnostem?

Andrea Malá

6. března 2024 10:23

Catherine, princezna z Walesu (princezna Kate)

Britové se dočkali momentu, na který netrpělivě čekali od ledna. Princezna Kate tehdy podstoupila plánovanou operaci břicha, po které se držela v ústraní. Až v těchto dnech se ji podařilo fotografům poprvé zachytit. 

O první fotce princezny Kate po operaci informují zahraniční média. Dvaačtyřicetiletá manželka následníka trůnu byla zachycena v autě se svou matkou Carole, uvedl magazín People. V tuto chvíli jde o jediný snímek členky královské rodiny od chvíle, kdy v lednu podstoupila plánovanou operaci břicha.

Mluvčí Kensingtonského paláce předtím ve čtvrtečním vyjádření pro americkou televizi ABC News zdůraznil, že v lednu byla zveřejněna časová osa rekonvalescence princezny s tím, že rodina bude informovat jen o zásadních změnách zdravotního stavu. "Tenhle přístup stále platí," dodal mluvčí.

Královská rodina naposledy uvolnila nové informace o stavu princezny z Walesu na konci ledna, když byla propuštěna z nemocnice po operaci. Na veřejnosti se manželka následníka trůnu naposledy objevila o Vánocích, když s rodinou zavítala do kostela. 

Kate by se podle předchozích vyjádření neměla vrátit k pracovním povinnostem dříve než o Velikonocích, kdy s manželem a dětmi každoročně navštěvuje církevní obřady ve Windsoru. Podle britských médií by se měla opět ukázat na veřejnosti nejpozději v polovině dubna. 

Nejnovější zprávy