Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Kate se po operaci konečně ulevilo! Může za to král Karel III.

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kate se po operaci konečně ulevilo! Může za to král Karel III.

Andrea Malá

24. ledna 2024 20:22

Catherine, princezna z Walesu (princezna Kate)

Nejen princezna Kate a král Karel III., ale také vévodkyně z Yorku Sarah se v uplynulých dnech svěřili, že mají zdravotní potíže. Britové se snaží přijít na to, proč panovník o svých problémech informoval tak krátce po manželce svého syna. A s vysvětlením už přišli... 

Podle královské expertky Tessy Dunlopové šlo o promyšlený krok Buckinghamského paláce. "Načasování odklonilo pozornost od zásadní operace jeho snachy. Detail ohledně jeho prostaty dal veřejnosti možnost přemýšlet o něčem jiném," vysvětlila deníku Mirror

"Král si nejspíš řekl: 'Tady máte nějaké informace o mě, ale držte své zvědavé oči dál od mé snachy.' Takhle se chová moderní královská rodina," poznamenala Dunlopová. Jak známo, Karel III. prozradil, že ho čeká operace kvůli zvětšené prostatě.

Princezna Kate se mezitím zotavuje po operaci břicha. Po propuštění z nemocnice se má přesunout do jedné z budov v areálu windsorského zámku. K pracovním povinnostem se chce vrátit co nejdříve, nicméně informace jsou takové, že rekonvalescence zabere zhruba tři měsíce. 

Princezna podstoupila operaci minulý týden v úterý. Kensingtonský palác neuvedl moc podrobností o charakteru operace či zdravotních problémů. Podle britských médií by však nemělo jít o potíže způsobené například rakovinou. 

Nejnovější zprávy