Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Kateřina Brožová chce spravedlnost: ŽALOBA kvůli smrti pejska!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kateřina Brožová chce spravedlnost: ŽALOBA kvůli smrti pejska!

Andrea Malá

29. dubna 2024 8:34

Kateřina Brožová s Jordym. Video

Pro Kateřinu Brožovou ani po více než třech měsících neskončilo trápení spojené s lednovou tragickou smrtí pejska Jordyho. Populární herečka se nově nechce smířit se závěry policejního šetření. Co tedy hodlá udělat? 

Brožová naznačila, že strážci zákona už v celé věci dospěli k takovému závěru, s nímž ona zkrátka nemůže souhlasit. "Proběhlo vyšetřování policií i snahy o to, udělat z případu jenom přestupek a odložit to, což je úplně klasický postup," řekla stanici CNN Prima News. 

Populární herečka se tak obrátila na právníky, s jejichž pomocí chce dosáhnout spravedlnosti. "Ale my jsme začali trestním oznámením a teď je to ve fázi přípravy žaloby," dodala. 

Brožová v samém úvodu letošního roku zamířila na dovolenou do zahraničí, přičemž svého pejska Jordyho svěřila jedné klinice v Praze. Mazlíček se ale jejím pracovníkům zaběhl a jeho dobrodružství skončilo tragicky. 

Aby toho nebylo málo, v březnu se herečka musela rozloučit i se psím důchodcem Maxíkem, který se dožil téměř 15 let. V posledních měsících života už ho ale sužovaly zdravotní potíže. "Náš drahý Maxíček svůj boj dobojoval. V mém náručí, v lásce a klidu… odešel do nebe za Jordym," oznámila slavná panička jeho skon na instagramu.

Nejnovější zprávy