Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Kateřina Brožová se dočkala omluvy! Klinika prozradila, jak pes utekl

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kateřina Brožová se dočkala omluvy! Klinika prozradila, jak pes utekl

Andrea Malá

12. ledna 2024 8:12

Kateřina Brožová hledá svého psa. Video

Omluva nevrátí Kateřině Brožové milovaného pejska, ale je to nutnost. Zvlášť poté, co slavná panička šermovala silnými slovy na adresu kliniky, které mazlíčka svěřila během dovolené v zahraničí. 

Klinika se nejprve zalitovala smutné události z noci na středu 10. ledna. Potvrdila také, že pes utekl při venčení a následně byl sražen vlakem. 

"Vše vzniklo tak, že veterinární sestra, která vykonávala noční službu, chtěla velkým psům dopřát více pohybu, a tak je převáděla do většího výběhu. Během několikametrové nechráněné trasy mezi výběhy se jí jeden ze psů vytrhl, utekl a bohužel se ho již nepodařilo chytit," uvedla klinika na facebooku

Podle firmy nešlo o systémové pochybení, ale o osobní selhání pracovnice, která prý miluje zvířata a chtěla jim během pobytu dopřát více pohybu. Nově byla připravena opatření, aby se podobná tragédie neopakovala. 

Zástupci kliniky na závěr prozradili, že byli v kontaktu s Brožovou. "Majitelce psa jsme se hluboce omluvili, vyjádřili naši lítost a deklarovali připravenost hradit náklady, které jí naším pochybením vznikly," dodali. 

Nejnovější zprávy