Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Kateřina Brožová se s obchodníky neshodne: Alarm se spustil později, tvrdí herečka!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kateřina Brožová se s obchodníky neshodne: Alarm se spustil později, tvrdí herečka!

Andrea Malá

11. října 2023 8:45

Kateřina Brožová Video

Kateřina Brožová zůstala o víkendu desítky minut uvězněná v obchodu s nábytkem v Čestlicích u Prahy, tím však kauza teprve začala. Nyní se aktéři incidentu přou o to, jak dlouho o herečce nikdo nevěděl. 

Brožová zdokumentovala prakticky celé dobrodružství na videa. Jak popsala, už mířila k východu, když náhle zhasla světla. Najednou z obchodu nebylo úniku. Na místo nakonec musela přijet policie i se správcem obchodního domu. 

"Tak přišli pánové a jsem osvobozená. Dorazil správce, který se ještě hrozně rozčiloval, že sem musel takhle večer přijet. Ještě mě zkontrolovali, jestli jsem náhodou něco neukradla," uvedla hvězda na sociální síti. 

Řetězec XXXLutz se za incident omluvil, což herečka potvrdila. Prý dostala velkou kytici a dozvěděla se, že šlo o chybu externí společnosti. Síť prodejen nábytku z pochybení vyvodila důsledky, uvedla to v prohlášení pro Blesk. Brožová ale s jeho obsahem částečně nesouhlasí.

Firma zmínila, že podle údajů došlo k uzamčení odchodu ve čtvrt na devět a již po dvou minutách čidla detekovala pohyb osoby a spustila alarm. 

"Detekovali mě dvacet minut poté, co zamkli. Není pravda, že zamkli ve 20:15, zamkli maximálně v 20 hodin. Sami mi včera řekli, že alarm se spíná po dvaceti minutách," sdělila Brožova serveru super.cz. 

Nejnovější zprávy