Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Kateřině Brožové to pejska nevrátí, ale... Padne prý TRESTNÍ OZNÁMENÍ!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kateřině Brožové to pejska nevrátí, ale... Padne prý TRESTNÍ OZNÁMENÍ!

Andrea Malá

29. ledna 2024 14:48

Kateřina Brožová Video

Kateřina Brožová se stále vyrovnává s tragickou ztrátou milovaného pejska Jordyho. A klinice, která se o mazlíčka měla starat během hereččiny dovolené v zahraničí, nastávají těžké časy. Bude prý totiž čelit trestnímu oznámení. 

Brožová se o svých plánovaných krocích rozhodla promluvit pro deník Blesk. V rozhovoru potvrdila, že se chystá celou tragickou událost svěřit do rukou právníků.

"Já nejsem člověk, který by se chtěl mstít za to, co se mu stalo, to nemám v povaze. Ale jsou situace, které někdo zaviní, a myslím si, že by za to měl nést odpovědnost," prohlásila herečka, podle které šlo smutnému incidentu snadno zabránit. 

Pochybení na straně kliniky je podle ní zjevné. "Jen to vypovídá o nějakém lajdáctví, které trvalo několik let, protože ten prostor tam není zabezpečený. To, co se stalo, je nepřijatelné, neomluvitelné a budu to řešit právně, tedy trestním oznámením," dodala. 

Jordy se zaběhl, zatímco Brožová byla na dovolené v zahraničí. Z té následně prosila fanoušky, zdali by nemohli pomoci s hledáním ztraceného pejska. Bohužel, tragickému osudu mazlíčka se už zabránit nepodařilo. 

Nejnovější zprávy