Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Po zápasu Sokup vs Bejr internet vybouchnul. Fanoušci nešetří kritikou!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Po zápasu Sokup vs Bejr internet vybouchnul. Fanoušci nešetří kritikou!

Lenka Kučerová

28. ledna 2024 15:12

Jaromír Soukup na Clash of the Stars

Sobotní boxerský zápas mezi Jaromírem Soukupem a Alešem Bejrem skončil fiaskem. Zápas nakonec vyhrál Soukup poté, co byl Bejr diskvalifikován. Podle řady lidí se to dalo čekat a Bejr schytal za své chování masivní nálož kritiky.

Posledním zápasem večera mezi Jaromírem Soukupem a Alešem Bejrem skončil navzdory velkým očekáváním diskvalifikací. Bejr totiž předvedl nefér výkon a Soukupa několikrát hlavičkoval, načež byl diskvalifikovaný a vyvedený ochrankou.

Fanoušky tohoto bizarního "sportu" to ale ani trochu nepřekvapilo. "Přesně jsem čekal, že to takhle dopadne. Jsou to šašci," podotkl na Facebooku organizace jeden z fanoušků. "Dalo se to čekat od Bejra," uvedl další.

"Dělá Clash reklamu, tak jak si to přesně přejí. Nikdo nechce aby tam boxoval a kdo si to myslí tak je hlupák," míní jeden z fanoušků na adresu Bejra.

"Naprostý ubožák! Příště, až zase bude blábolit, že je sportovec tělem i duchem, tak si vzpomeňte na tento galavečer aj jeho projevy osobnosti," podotkl další.

"Bejr okamžitě červená karta na doživotí. Mikulášek to samé. Tam nemá co dělat!!! Než tam dojde k fatálnímu zranění. Clash šel o dva kroky vzad. Děs!!!" tvrdí další příznivec.
  
"Jinak,Soukup nikdy rváč nebyl a nebude, Bejr má bohužel IQ plovoucího ho*na a proto to bylo tak hrozný a dopadlo tak jak to dopadlo," podotkl další. "Ten Bejr je opravdu vylízanej magor. Jen dělá ostudu celé organizaci....A snad nikdo nečekal že tenhle blb bude jen boxovat..." zamyslel se další příznivec.

Celý večer byl plný i dalších bozarností. Nikola Lauberová, která se měla postavit známé herečce filmů pro dospělé Lady Dee, do zápasu nenastoupila. Nahradila ji prakticky neznámá Eliška Kovaříková, která zápas prohrála.  

Do klece měl nastoupit i kontroverzní influencer Tadeáš Veselý. Napadl ho ale divák z publika a Veselý skočil v obrovském chaosu na zemi. Do zápasu není schopen nastoupit a útočníka zadržela policie.

Nejnovější zprávy