Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Kde Tereza Kerndlová málem přišla o život? Policie prozradila více!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kde Tereza Kerndlová málem přišla o život? Policie prozradila více!

Andrea Malá

9. května 2024 8:49

Tereza Kerndlová Video

Tereza Kerndlová tvrdí, že málem přišla o život při vážné dopravní nehodě. Stala se v Česku, ačkoliv zpěvačka každoročně tráví velkou část roku ve Španělsku. Co k případu prozradili strážci zákona?

Kerndlová v úterý pořádně vyděsila své fanoušky fotografií límcem kolem krku a snímkem havarovaného automobilu. Známá zpěvačka momentálně v Čechách usilovně pracuje na dokončení svého šestého studiového alba, ovšem projekt narušila vážná dopravní nehoda.

"Jeden takový pracovní přejezd nás málem stál život. Ale díky velkému a bezpečnému vozu jsme s mým manželem vyvázli jen s pohmožděninami a zablokovanou páteří," popsala fanouškům, kteří si pochopitelně dělali obavy.

Populární zpěvačka na lidi apelovala, aby na sebe dávali velký pozor. "Jeden náraz zezadu, kde jsme stáli na konci kolony a čtyři boční airbagy byly venku," zmínila. "Chtěla bych strašně moc poděkovat za obrovskou profesionalitu a pomoc našemu integrovanému záchrannému systému ČR. Během chvilky se všichni o vše postarají za vás. Ještě jednou díky!" dodala.

Na místě pochopitelně zasahovala policie, která prozradila, kde se událost stala. "Krátce po půl sedmé došlo u Lipůvky k dopravní nehodě dvou osobních vozů. Fabia nedobrzdila do kolony a nabourala do volva před sebou. Dvě lehce zraněné osoby převáželi záchranáři," řekl policejní mluvčí David Chaloupka serveru TN.cz. 

Nejnovější zprávy