Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 12. prosince 2023

Svátek slaví Simona, zítra Lucie

Kdo bude novou tiskovou mluvčí Hradu? Witowská reaguje na spekulace!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kdo bude novou tiskovou mluvčí Hradu? Witowská reaguje na spekulace!

Andrea Malá

4. října 2023 8:24

Světlana Witowská

Na Pražském hradě se uvolnilo místo, takže se ihned rozjely spekulace o tom, kdo zaujme post tiskové mluvčí po odchodu Markéty Řehákové. Zaznívá i jméno známé a oblíbené televizní moderátorky, která se rozhodla reagovat a osvětlit, jak se věci mají. 

Witowská svou reakci uvedla jako hlášení pro šiřitele drbů a příznivce konspirací. "Prohlašuji tímto na svou čest, že mluvčí prezidenta nechci být a nikdy jsem být nechtěla," vzkázala důrazně přes sociální síť X.

Někdejší dlouholetá tvář zpravodajství veřejnoprávní České televize připomněla, že má práci moderátorky pořadu na jednom z tuzemských serverů. "Jsem tam moc ráda a budu i dál, pokud o mě budou stát," dodala.

Dosavadní tisková mluvčí Markéta Řeháková oznámila odchod z Pražského hradu na začátku týdne. Jako důvod označila snahu předejít spekulacím o uspořádání vztahů uvnitř prezidentské kanceláře.

Podle mluvčí hrozilo narušení fungování prezidentského týmu a oslabení celkového pozitivního dojmu u veřejnosti. "Pane prezidente, děkuji Vám. Jsem vděčná i hrdá, že jsem mohla být součástí Vaší úžasné cesty," napsala

Nejnovější zprávy