Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Kim Kardashian opět dostala vlnu kritiky: Tentokrát jde o vánoční fotografii

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kim Kardashian opět dostala vlnu kritiky: Tentokrát jde o vánoční fotografii

Nikola Horáková

30. prosince 2023 17:15

Kim Kardashian Video

Kim Kardashian (43) je velmi úspěšná a mnoha lidmi po světě oblíbená, ale jak se říká, úspěch se neodpouští. Hateři se do ní tentokrát pustili kvůli vánoční fotografii s jejími dětmi.

Kim Kardashian často musí čelit posměšným a urážlivým komentářům. V poslední době jsou často spojovány i s její dcerou. Nejnovější diskuze sledujících na socialních sítích slavné modelky je nad vánoční fotografií, kde se Kim nechala zvěčnit po boku svých dětí, které má s Kanyem Westem.

Vánoční fotografie jsou u celebrit tradicí a dalo by se říct i povinností. U rodiny Kim Kardashian to platí dvojnásob a každá fotografie musí být vyšperkovaná k co nejlepší dokonalosti. Ovšem ne vždy se podaří vyladit všechny detaily. 

Na fotografiích Kim s ratolestmi před výzdobou ze zasněžených stromků si lidé všimli hlavně detailu. Jde o snímek Kim s dcerou North, kde má Kim zvláštně vyobrazenou ruku. 

„Proč máš na čtvrtém obrázku dva palce?“ napsala jeden ze sledujících na Instagramu pod příspěvek. Jedna tahle otázka zahájila rozsáhlou diskuzi, jak to tedy vlastně s palci je. „Má 2 palce a pěsti jsou u sebe," napsala jedna z diskutujících. „Jsou tam obě ruce," napsal další diskutující.

Nejnovější zprávy