Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Klíčová vlastnost Aničky Slováčkové: Takhle se vzpírá osudu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Klíčová vlastnost Aničky Slováčkové: Takhle se vzpírá osudu!

Andrea Malá

14. listopadu 2023 11:11

Anička Slováčková Video

Češi už několik týdnů drží palce Aničce Slováčkové v boji s rakovinou, podpůrné vzkazy mohou pomoci jen do určité míry. Klíčové je při zápase s tak zákeřnou nemocí především nastavení samotného pacienta. Herečka a zpěvačka nenechává nikoho na pochybách, že má ty správné vlastnosti pro to, aby se s nepřízní osudu vypořádala i podruhé. 

Slováčková nedávno dostala dotaz na harmonogram léčby. Odpověděla, že všechno, co ví, je, že první fáze by měla skončit v lednu. "Dál nevím," sdělila v rozhovoru pro magazín Story. 

Dcera Felixe Slováčka a Dagmar Patrasové dala jasně najevo, že víru v uzdravení má stoprocentní. "Věřím, že léčba pomůže tak, abych mohla vést plnohodnotný život. Sto padesáti let se dožít nemusím, ale do stovky by to bylo fajn!" vyhlásila do světa.

Známá herečka a zpěvačka už dříve popsala, že rakovina jí byla diagnostikována na začátku září, když měla oslavovat vydání desky a nového klipu. "Na žádné oslavy už nebyla chuť," konstatovala.

"Co cítím? Strašnej vztek. A pochopitelně strach," svěřila se. "A taky mám pocit, že jsem všechny zklamala… nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," pokračovala. 

Slováčková prozradila, že rakovina se tentokrát usadila na plicích. "Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila," vzkázala a poprosila o shovívavost. "Vm, že poprvé jsem s vámi sdílela hodně, ale potřebuji se s tím sama víc smířit a poprat se s tím více o samotě. Alespoň dočasně. Pracovat budu i dál, dokud budu moci. A když nebudu moci, tak se hold svět nezboří," dodala.

Nejnovější zprávy