Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Konečně! Jaromír Soukup se dočkal vytouženého času v roce

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Konečně! Jaromír Soukup se dočkal vytouženého času v roce

Andrea Malá

3. července 2024 14:00

Jaromír Soukup Video

Mimořádně rušno bylo v první polovině letošního roku kolem Jaromíra Soukupa. Už se totiž nediskutovalo "jen" o jeho moderátorských výkonech, mnohem více se řešila situace v zákulisí TV Barrandov. Není proto divu, že podnikatel čekal na léto jako na smilování. 

Jak si nyní vydechl, to mohou lidé sami posoudit na instagramu, kde se Soukup pochlubil dvěma snímky z dovolené ve Španělsku. "Konečně. Pár dní volna a zastavení a odpočinku," napsal k fotografiím na sociální síti. 

Pro kontroverzního podnikatele to bylo hektických šest měsíců, které možná nedopadly úplně podle jeho představ. TV Barrandov totiž ovládl jeho dosavadní společník a všechno nasvědčuje tomu, že Jaromír se bude poroučet nejen z vlastnické struktury, ale také z obrazovky. První z "jeho" pořadů už začal moderovat někdo jiný. 

Soukupa v první polovině roku zaměstnávaly také důsledky loňského rozchodu s bývalou partnerkou Agátou Hanychovou. U soudu se totiž řešila péče o jejich společnou dceru Rozárku. V tomto případě se z mediálních informací zdálo, že mediální magnát dosáhl svého. 

Nejnovější zprávy