Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Kordula Stropnická napodobila mámu i starší sestru: ROZCHOD!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Kordula Stropnická napodobila mámu i starší sestru: ROZCHOD!

Andrea Malá

8. listopadu 2023 10:53

Kordula Stropnická Video

Veronika Žilková se na podzim konečně rozvedla, její nejstarší dcera Agáta Hanychová se rozešla a poté dala dohromady s otcem jednoho ze svých starších dětí. A nově vyšlo najevo, že zahanbit se nenechala ani hereččina nejmladší dcera Kordula Stropnická. 

Dcera slavného hereckého páru má za sebou první velkou lásku. S přítelem Damianem se objevila ještě na srpnové premiéře Kazmova filmu, poté už ne. Vrabci si tak začali cvrlikat o možném rozchodu.

Kordula Stropnická ho nyní potvrdila, a to nejenom smazáním všech společných fotek ze sociálních sítí. "Život je plný lekcí a tuhle už mám za sebou," komentovala rozpad vztahu. 

Jak se vzpamatovat z rozchodu, o tom se může čerstvě plnoletá dívka poradit v rodině. Její maminka Veronika Žilková nedávno konečně dotáhla ke zdárnému konci rozvod s Korduliným otcem, hercem a diplomatem Martinem Stropnickým.

V září oznámila rozchod také starší sestra Agáta Hanychová, která dala sbohem mediálnímu magnátovi Jaromíru Soukupovi, s nímž má dceru Rozárku. Následně opět navázala po letech vztah s Mirkem Dopitou, otcem syna Kryšpína.

Nejnovější zprávy