Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Krajčova Karin v ohrožení života! Doktorka něco tak špatného už dlouho neviděla

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Krajčova Karin v ohrožení života! Doktorka něco tak špatného už dlouho neviděla

Andrea Malá

10. ledna 2024 8:15

Karin a Richard Krajčovi

Boj o život v samém úvodu roku? Manželka herce a hudebníka Richarda Krajča s něčím takovým rozhodně nepočítala, přesto se to přihodilo. Nyní se ani z dovolené v zahraničí nemůže vrátit zpět domů.

Karin se na instagramu pochlubila fotkou z posledního dne roku 2023, jejíž zveřejnění odkládala na chvíli, až jí bude líp. Trápil ji totiž kašel. "Ale líp se mi neudělalo, právě naopak," uvedla.

"Až dnes se můžu konečně alespoň trochu nadechnout," přiznala filmařka s tím, že ke kašli se postupně přidaly horečky či bolest na hrudi. "Pár nocí jsem probděla a pár dnů se uklidňovala, že to přejde, než jsem zašla pro pomoc ke kamarádce-doktorce," prozradila.

"Vytáhla mě hrobníkovi z lopaty, hrály jsme o minuty," konstatovala režisérka, které byl diagnostikován těžký oboustranný zápal plic. "Doktorka mi řekla, že od doby covidu horší nález, než ten můj, neviděla," sdělila.

Krajčo Babinská je podle svých slov z nejhoršího venku, ale zase není v takovém stavu, aby se dnes s rodinou mohla vrátit do Česka. "Zvláštní zkušenost se takhle na začátku novýho roku znovu narodit a radovat se z úplně prostých věcí - že můžu dýchat, poslouchat zpěv ptáků a křik dětí a dokonce se sama osprchovat," dodala. 

Nejnovější zprávy