Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Štěpána Kozuba po Novém roce zradilo zdraví! Jak se teď cítí?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Štěpána Kozuba po Novém roce zradilo zdraví! Jak se teď cítí?

Andrea Malá

9. ledna 2024 16:23

Štěpán Kozub Video

Štěpána Kozuba po Novém roce zradilo zdraví natolik, že veškeré pracovní povinnosti musely stranou. Populární herec skončil v péči lékařů a důvěřoval jim, že ho dostanou zpátky do provozu. Jak to s ním teď vypadá?

Kozub po Novém roce naprosto nečekaně oznámil, že ze zdravotních důvodů omezí svou přítomnost nejen na veřejnosti, ale také ve virtuálním prostoru, protože se léčí. Až následně začal odhalovat pravdu o diagnóze. 

Zprvu řekl, že se léčí s těžkým onemocněním dýchacích cest, zánětem a silným astmatem. Následně konkrétně specifikoval, že jde o těžký zánět průdušek se silným astmatem. Podle svých slov měl dokonce náběh na slabý infarkt. 

Bylo tak třeba nasadit léčbu, která dala herci a komikovi zabrat. "Už mě ty kortikoidy či antibiotika nebaví. Je to dost náročný týden plný chemie a čekání," svěřil se fanouškům. To už ale viděl světlo na konci tunelu.

V pondělí ho čekalo důležité vyšetření, jehož výsledky měly rozhodnout o tom, co bude dál. Pro Kozuba to zjevně dopadlo nejlépe, jak mohlo. "Je to dobré! Výsledky dobré! Cítím se dobře!" napsal na instagramu. Terapie ale úplně nekončí, herce ještě čekají rehabilitace. 

Nejnovější zprávy