Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Král Vánoc Michael Bublé šokoval ve zpovědi: RAKOVINA u syna na Vánoce!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Král Vánoc Michael Bublé šokoval ve zpovědi: RAKOVINA u syna na Vánoce!

Lenka Kučerová

28. prosince 2023 15:09

Michael Bublé

Slavný kanadský interpret Michael Bublé (48), známý svými vánočními hity jako "král Vánoc", před nedávnem uvedl, že rozhodl skončit s hudbou. Prozradil také, kolik bolesti si v životě vytrpěl.

Ve vysílání podcastu The Diary Of A CEO prozradil, že chce být mužem, jakým vždy chtěl být. "Ten člověk je cool a vždy říká správné věci. Ale umím být i někým jiným. Chci, aby lidé viděli Mikea místo Michaela, kterého znají. Chci, aby ho poznal celý svět. 20 let dělám stále to samé. Napíšu něco dobrého, propromuju to, navštívím 40 zemí a jdu na turné," řekl.

"Cítím, že jsem ve fázi života a kariéry, kde potřebuji začít dělat věci jinak. Hudba bude pro mě vždy důležitá, ale teď chci dělat něco jiného. Jde o to být sám sebou. Chci zkusit film nebo seriál. Cokoli to bude, musí se to stát teď," dodal.

Kromě ukončení hudební kariéry ale také prozradil, že na Vánoce nemá ty nejlepší vzpomínky. V roce 2016 totiž zažil bolestivé svátky.

Jeho jen tříletému synovi Noahovi totiž v závěru zmíněného roku lékaři diagnostikovali rakovinu. "Otřáslo to mým světem. Strhlo mi to závěs z očí," řekl v podcastu

"Byla to rána z čistého nebe. A od té doby už nikdy nebudu bezstarostný. Je to pro mě výsada, sledovat, jak jsou bolest, strach a utrpení, které s takovými situacemi přicházejí, také součástí našich životů," dodal. 

Nejnovější zprávy