Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Vánoční ŠOK! Slavný autor vánočních hitů "král Vánoc" skončil!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Vánoční ŠOK! Slavný autor vánočních hitů "král Vánoc" skončil!

Lenka Kučerová

23. prosince 2023 11:47

Michael Bublé

Slavný kanadský interpret Michael Bublé (48), známý především svými vánočními hity, se rozhodl skončit s hudbou. Jeho záměrem je, aby fanoušci poznali i jeho jiný, autentičnější obličej. 

Ve vysílání podcastu The Diary Of A CEO prozradil, že chce být mužem, jakým vždy chtěl být. "Ten člověk je cool a vždy říká správné věci. Ale umím být i někým jiným. Chci, aby lidé viděli Mikea místo Michaela, kterého znají. Chci, aby ho poznal celý svět. 20 let dělám stále to samé. Napíšu něco dobrého, propromuju to, navštívím 40 zemí a jdu na turné," řekl.

"Cítím, že jsem ve fázi života a kariéry, kde potřebuji začít dělat věci jinak. Hudba bude pro mě vždy důležitá, ale teď chci dělat něco jiného. Jde o to být sám sebou. Chci zkusit film nebo seriál. Cokoli to bude, musí se to stát teď," dodal.

Video: Michael Bublé - It's Beginning To Look A Lot Like Christmas | YouTube

Michael Bublé, kanadský zpěvák, skladatel a herec narozený 9. září 1975 v Burnaby, se proslavil svým charakteristickým hlasem spojujícím tradiční pop a jazz. Jeho hudební styl je často inspirován velikány jako Frank Sinatra, Dean Martin a Ella Fitzgerald.

Bublé začal svou hudební kariéru v mládí, ale mezinárodní uznání si získal až ve svých 30 letech. Průlomové album "Michael Bublé" bylo vydáno v roce 2003 a okamžitě se umístilo na předních příčkách hitparád v několika zemích. Následovala řada úspěšných alb, včetně "It's Time" (2005), "Call Me Irresponsible" (2007) a "Crazy Love" (2009).

Jeho široký repertoár zahrnuje jazzové standardy, americké popové písně a vlastní skladby. Mezi jeho největší hity patří "Haven't Met You Yet", "Feeling Good", "Everything" a "Home".

Nejnovější zprávy