Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Královna Alžběta II. ji měla ráda, u jednoho člena královské rodiny ale Meghan tvrdě narazila!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Královna Alžběta II. ji měla ráda, u jednoho člena královské rodiny ale Meghan tvrdě narazila!

Lenka Kučerová

27. dubna 2024 15:12

Meghan Markle Video

Když začala Meghan Markle chodit s princem Harrym, zesnulá královna Alžběta II. z ní byla nadšená. Její manžel princ Philip ale byl opatrnější.

Zatímco královna vkládala do Harryho budoucí manželky velké naděje, princ Philip byl  zdrženlivější. Megah mu totiž připomínala vévodkyni z Windsoru Wallis Simpsonovou.

Šlo o manželku Eduarda VIII., který abdikoval na britský trůn v roce 1936 právě kvůli rozvedené Američance. Ta se, stejně jako Meghan, provdala do britské královské rodiny.

Podle královské expertky měl princ Philip obavy z Meghan Markle, jakmile se poprvé objevila na scéně. Tehdy prý varoval i svoji manželku Alžbětu II., aby si na ni dávala pozor.

"Zdálo se, že celá země si Meghan oblíbila... Jedním z mála, kteří se obávali podlehnout její šarmantní ofenzivě, byl však princ Philip. Královna sice nadále hájila Harryho novou lásku, ale Philip ji varoval, aby byla opatrná," píše ve své knize "Moje matka a já" Ingrid Sewardová.

"Královna Alžběta II. si byla dokonale vědoma toho, co měl Philip na mysli, když Meghan přirovnal k Wallis. Mnohem později totiž chladně poznamenala, že Harry byl možná do americké herečky příliš zamilovaný," tvrdí Sewardová.

Dodala, že Philip měl pro Meghan dokonce originální přezdívku kvůli její podobnosti s Wallis, kterou však před ní nikdy nevyslovil. 

"Myslím si, že princ Philip byl velmi prozíravý, pokud jde o lidi, a ne vždy v nich viděl to špatné, snažil se v nich vidět to dobré. Myslím, že se prostě nedokázal zbavit té podoby mezi Meghanem a Harrym a Edwardem a paní Simpsonovou," uvedla v rozhovoru pro GB News Sewardová s tím, že Philip měl Meghan přezdívat "dow", což je zkratka pro vévodkyni z Windsoru. 

Nejnovější zprávy