Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Láska Aničky Slováčkové: Jak s ní nový přítel prožívá její boj s rakovinou?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Láska Aničky Slováčkové: Jak s ní nový přítel prožívá její boj s rakovinou?

Andrea Malá

5. února 2024 14:40

Anička Slováčková Video

Anička Slováčková statečně bojuje s rakovinou, která ji loni opět zkřížila plány. A to se jí dařilo nejen v profesní kariéře, ale i v osobním životě. Dcera slavného páru totiž před časem přiznala, že má partnera. Nyní o něm prozradila další informace. 

Pro Slováčkovou je samozřejmě nyní oporou rodina, ale k blízkým osobám se řadí i její přítel, o němž se už nějaký čas ví. Moc toho ale sympatická umělkyně o vztahu donedávna neprozradila. Teď se rozhodla říct něco víc. 

Lidé už tak vědí, že s partnerem dokonce i bydlí. "Přítel se mnou vše sdílí a jsem za to nesmírně vděčná. Můj přítel se o mě opravdu láskyplně stará, je mi nablízku a oporou," řekla webu Whatnews.cz. "A není to pro něj jednoduchý. Zvládat moje nálady," konstatovala.

V rozhovoru připomněla i svůj probíhající boj s rakovinou, když zmínila, jak zákeřná nemoc a její léčba mění tělo. Člověk najednou přijde o vlasy a je oteklý.

"Poprvé to bylo sakra těžký, teď už vím, do čeho jdu a co mě čeká. Nedokážu si představit, že muž v takové těžké chvíli svoji ženu opustí," svěřila se Slováčková, která i během léčby pokračuje v práci. 

Nejnovější zprávy