Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Láska zhasla! Proč je Madonna opět sama?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Láska zhasla! Proč je Madonna opět sama?

Lenka Kučerová

23. června 2024 13:39

Madonna

Legendární zpěvačka Madonna v březnu loňského roku oznámila, že tvoří pár s americkým sportovcem Joshem Popperem. Aktuálně to však vypadá tak, že jejich láska je definitivně minulostí.

V únoru loňského roku se začaly objevovat informace o tom, že se legendární Madonna zahleděla do bývalého hráče amerického fotbalu a aktuálně boxera Joshe Poppera. O měsíc později svůj vztah potvrdila, když na svých sociálních sítích zveřejnila společné záběry. 

Během posledních týdnů se však veřejnost dozvěděla překvapivé zprávy. Podle The US Sun se totiž jejich společné cesty se rozdělily.

Zdroj z jejich okolí prozradil, že kamenem úrazu byl fakt, že měli na sebe příliš málo času. V posledních měsících Madonna cestovala po světě v rámci svého turné s názvem Celebration Tour.

"Madonna v posledních měsících viděla Joshe velmi málo, protože měla hektický program. Jejich láska postupně zhasla. Není mezi nimi žádná špatná krev, stále se mají rádi. Jejich vztah je však v tomto momentě nereálný, nicméně stále zůstávají kamarádi," uvedl zdroj. 

Nejnovější zprávy