Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Leoš Mareš chystá velkou věc: Světově proslulá show v O2 areně! Domluvil ji v Londýně

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Leoš Mareš chystá velkou věc: Světově proslulá show v O2 areně! Domluvil ji v Londýně

Andrea Malá

19. prosince 2023 11:56

Leoš Mareš Video

Česko už se dozvědělo, že Leoš Mareš má prsty v řadě koncertů hvězd tuzemské popmusic v O2 areně. Nyní však chystá pro největší českou halu něco opravdu velkolepého. Do Prahy přiveze světově proslulou show! 

Mareš ve známém podcastu Insider přiznal, že s londýnskou agenturou jedná o právech na světoznámou inscenaci. "Už jsme po podepsání smlouvy a ladí se jen detaily. Získal jsem práva na uvedení muzikálu Jesus Christ Superstar v O2 areně," oznámil. 

Hvězda Evropy 2 naznačila, že počítá s původním českým obsazením, které hrálo Ježíše ve Spirále, tedy s Kamilem Střihavkou, Danem Bártou a Bárou Basikovou. "S touhle emocí jsem to vymýšlel," poznamenal Mareš.

Moderátor vysvětlil, že show není možné mnohokrát reprízovat, i proto dává smysl umístit ji do hokejové haly. "Každý už má svoji cestu a aby si to užilo co nejvíce lidí, musí to být v O2 areně. Fanoušků, kteří na to budou chtít jít, je tolik, že to musí být v tom největším baráku," ozřejmil. 

Jak navíc poznamenal, s vlastníky práv se musí pořadatelé dělit o zisk. "Aby to vůbec mělo nějakou ekonomiku, tak to musí být v O2 areně," prohlásil. Premiéra se očekává v příštím roce. "Mělo to být už v únoru a odkládá se to, aby to bylo velkolepé. Bude to na Vánoce," dodal Mareš.

Nejnovější zprávy