Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Agáta Hanychová řekla PRAVDU o Slavících: Měla jít ona, nikoliv Soukup! Jenže...

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová řekla PRAVDU o Slavících: Měla jít ona, nikoliv Soukup! Jenže...

Andrea Malá

19. prosince 2023 10:57

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou Video

Možná největší událostí českého šoubyznysu za měsíc listopad bylo předávání cen Český slavík, přesto na něm Agáta Hanychová chyběla. Důvod? Přítomnost jejího bývalého partnera Jaromíra Soukupa. S podnikatelem se přitom původně nepočítalo. 

A Jaromír Soukup možná nakonec lituje, že do sálu dorazil, protože moderátoři večera Aleš Háma a Ondřej Sokol si ho vzali na paškál. Z jejich úst sice zaznělo i jméno Agáty Hanychové, mnohem víc to ale schytal mediální magnát. 

Na galavečeru přitom původně neměl být, alespoň to tvrdí maminka jeho několikaměsíční dcery Rozárky. "Byla jsem tam pozvaná, ale když jsem si dala storýčko, v jakých tam jdu šatech, tak se tam pozval i Jaromír Soukup," uvedla Hanychová v pořadu Agáta a Vincent: Taky názor, který vzniká pro super.cz.

"Volala mi produkční Českého slavíka, že mě chce jen informovat, že tam bude taky a zda chci jít, nebo ne. Já jsem jí řekla, že jim nechci ukrást Českého slavíka, takže tam raději nepůjdu," prozradila dcera Veroniky Žilkové. 

Hanychové zkrátka stačí, že se musí se Soukupem potkávat při předávání dcery, protože holčičku alespoň pro tuto chvíli nemá ve výhradní péči jen ona. 

Nejnovější zprávy