Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Leoš Mareš na dráze producenta: Od fanoušků schytává čočku

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Leoš Mareš na dráze producenta: Od fanoušků schytává čočku

Nikola Horáková

20. listopadu 2023 21:14

Leoš Mareš

Leoš Mareš (47) za svůj život už stihnul hodně věcí. Jeho hlavní profesí je sice moderování, to ale neznamená, že nemlže zkusit i něco jiného. Již několik let zpívá a pořádá turné v O2 aréně a v poslední době dělá i producenta. To si ovšem u některých jeho fanoušků obdiv nezískalo.

Poslední veliká akce, na které se Mareš podílel, byla rozlučková show Michala Nesvadby, která se nakonec neuskutečnila. Důvodem zrušení byla veliká cena vstupenek, na které si fanoušci hodně stěžovali. 

Netrvalo dlouho a oblíbený moderátor oznámil spolupráci na další veliké show v O2 aréně, tentokrát jde o koncert zpěvačky Moniky Bagárové, které tak zároveň splní její dlouholeté přání uskutečnit vlastní koncert ve zmíněné aréně.

To už některým jeho fanouškům nedalo spát. „Chápu, že se musíte něčím živit, ale jakým způsobem to nyní děláte, je dost ubohé a ještě si brát nehorázné prachy. To jste nějaký manažer přes O2 arénu? Měla jsem vás za solidního moderátora, který nejde jen tak do něčeho a který to hlavně nemá zapotřebí," napsala Marešovi na Instagram jedna z jeho sledujících. 

„Nikdo z interpretů mi nic neplatí. Ani korunu. Naopak, já platím jim a zároveň platím vše ostatní. Úplně vše,“ odpověděl Mareš. 

„Být výborným producentem je veliká dřina, neskutečně náročná práce, obrovská zodpovědnost a úsilí. Ve světě jsou producenti opravdický hvězdy. No nakonec si to může zkusit každý z vás," zastala se Leoše jedna fanynka a nebyla jediná.

Ke komentářům se přidala také Barbora Mottlová. „A ještě za to nesu veškerou zodpovědnost" - to tam, Leoši, chybí a to je, myslím, to největší břímě, jsi frajer! Moc obdivuju, co děláš a to jak děláš. Z nuly na sto," napsala. 

Nejnovější zprávy