Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Leoš Mareš o konci snu Moniky Bagárové: První slova spolupořadatele!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Leoš Mareš o konci snu Moniky Bagárové: První slova spolupořadatele!

Andrea Malá

7. května 2024 8:48

Leoš Mareš Video

Monika Bagárová v pondělí oznámila fanouškům, že se vzdává svého snu a ruší již naplánovaný koncert v pražské O2 areně. S organizací show jí pomáhal moderátor Leoš Mareš. Jak známý moderátor reagoval? 

Mareš naznačil, že o všem věděl předem. Jeho tedy zpráva nezaskočila. "K tomuto kroku jsme se rozhodli s Monikou Bagárovou společně, důvody jsou popsané v jejím vyjádření," řekl moderátor webu expres.cz.

"Moji milí, protože jste pro mě po mé rodině ti nejdůležitější, ráda bych se vám touto cestou omluvila. Rozhodla jsem se zrušit svůj Vysněný koncert 12. září v O2 Aréně," oznámila Bagárová v pondělí dopoledne na instagramu.

Poděkovala každému, kdo se na show těšil. Takových lidí, kteří si zřejmě zakoupili vstupenky, bylo několik tisíc. "Věřím, že se spolu potkáme na dalších akcích, které pro vás nachystám, i když budou komornější," pokračovala a vzápětí se pustila do vysvětlování důvodů.

"Rozhodnutí jsem udělala z mnoha důvodů, které jsou pro mě zásadní a myslím, že bude stačit, když řeknu, že i já jsem člověk, který má city, je zranitelný a v neposlední řadě chce být sám sebou. Vše, co dělám, dělám s radostí a snažím se ji předávat dál. Bohužel ale z mého Vysněného koncertu se mi radost začala vytrácet až úplně zmizela. Dělat cokoliv bez radosti nedává smysl mě, jistě ani vám. Doufám, že mi mé rozhodnutí odpustíte," vysvětlila.

Populární zpěvačka se ještě jednou omluvila a lidem slíbila, že se s nimi brzy potká na akcích doprovázených pozitivní atmosférou. Dodala ještě, že vstupné bude lidem vráceno v plné výši.

Nejnovější zprávy