Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Dagmar Havlová promluvila o Postlerové (†59): Výjimečná herečka s trudným životem!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dagmar Havlová promluvila o Postlerové (†59): Výjimečná herečka s trudným životem!

Andrea Malá

6. května 2024 15:21

Dagmar Havlová Video

Českou hereckou obec zasáhla o víkendu zpráva o náhlém odchodu Simony Postlerové, s nímž se těžce srovnávají i její kolegové z Divadla na Vinohradech. K nim se řadila i Dagmar Havlová, která napsala obsáhlý příspěvek na sociální síti. 

Havlová přiznala, že ji zpráva o odchodu Postlerové vyrazila dech. Nepochybně nebyla sama. "Má drahá kolegyně z Vinohradského divadla, se kterou jsem sdílela pevnou vazbu víry, tam nastoupila asi o 15 let později. Podělila jsem se tehdy s ní o svůj líčící stolek a židli v naší 'hvězdné' šatně Bohdalová Kolářová Veškrnová," uvedla na instagramu.

"Když jsem se po 11 letech - ze služby manželky prezidenta - k herectví vrátila, uvolnila mi zpět polovinu všech těch zásuvek, šuplíků a skříněk. Prostě všechno to, kam si herečky - řečeno s Manon - ukládají 'mé a mé'," pokračovala.

Bývalá první dáma se vyjádřila i k životu zesnulé kolegyně. "Nazvala bych ho trudným, plným bolesti a osudových nástrah, jež statečně nesla až do rychlého konce. Víc se nesluší o jejím soukromí říkat. Aspoň já to tak cítím. Snad jen to, že byla výjimečná herečka s neotřelým hereckým projevem," vysekla jí poklonu.

"Milá Simono, zpráva o Tvém odchodu mě zastihla v místě, kde má modlitba za Tvou statečnou Duši bude určitě vyslyšena, protože víme, že náhody neexistují. Sbohem a upřímnou soustrast Janičce a jejímu robátku. Je mi to tak moc líto," dodala Havlová. 

Nejnovější zprávy