Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Lepší už to nebude? Král Karel III. na tohle prý nikdy nezapomene!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Lepší už to nebude? Král Karel III. na tohle prý nikdy nezapomene!

Lenka Kučerová

7. července 2024 15:54

Král Karel III. Video

Princ Harry v posledních letech svým chováním nezískal mnoho fanoušků a jeho veřejná kritika rodiny ho přivedla do konfliktu s otcem, králem Karlem III., který mu možná nikdy neodpustí.

Harry se již několik let potýká se svou rodinou, kterou tvrdě kritizoval zejména v dokumentu "Harry & Meghan" a ve své knize "Spare". Tato kritika zasáhla i jeho blízké, včetně jeho bratra prince Williama.

Ostré komentáře směřovaly také na jeho nevlastní matku, královnu Camillu. Jeho otec, král Karel III., si tyto útoky vzal velmi osobně a podle odborníka na královskou rodinu Christophera Andersena je natolik rozzlobený, že Harrymu možná nikdy neodpustí.

"Lidé by si měli uvědomit, že pro Karla III. je nepřijatelné kritizovat Camillu. To prostě nemůže ignorovat. Bohužel pro Harryho o ní řekl několik vážných věcí a jasně naznačil, že ona je v celém případu viníkem. To Karla hluboce trápí a bude pro něj velmi těžké Harrymu odpustit. Myslím, že se to nikdy nestane. Harry zůstal sám," řekl Andersen pro Fox News. 

Nejnovější zprávy